Prof. Aleksandra Nowakowska i dr Agnieszka Rzeńca w Kapitule Konkursu KPZK PAN

Prof. Aleksandra Nowakowska i dr Agnieszka Rzeńca z Katedry Gospodarki Regionalnej i Środowiska na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym zostały członkiniami Kapituły Konkursu KPZK PAN na najlepszą pracę doktorską z zakresu gospodarowania przestrzenią.

fot. Maciej Andrzejewski

Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk (KPZK PAN) ogłosił V edycję Konkursu im. Konrada Czapiewskiego na najlepszą pracę doktorską z zakresu gospodarowania przestrzenią. Konkurs organizowany jest od 2020 roku. Do konkursu można zgłaszać prace doktorskie w formie zwartych monografii naukowych, których tematyka poświęcona jest zagadnieniom z zakresu gospodarowania przestrzenią.

Wiceprzewodnicząca Kapituły Konkursu jest dr hab. Aleksandra Nowakowska, prof. UŁ, zaś sekretarzem Kapituły Konkursu jest dr Agnieszka Rzeńca z Katedry Gospodarki Regionalnej i Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

Więcej informacji o konkursie, w tym jego regulamin i harmonogram, można znaleźć na stronie internetowej KPZK PAN. Zachęcamy do zgłaszania prac doktorskich.

Materiał źródłowy: KPZK PAN