Poniedziałek, 22 października 2018, tydzień nieparzysty (43)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Youtube Aktualności RSS
katedra-gospodarki-regionalnej-i-srodowiska-ul.png

Home

specjalnosc.png

ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ Z CYKLU PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – W KIERUNKU INTEGRACJI PROCESÓW, MECHANIZMÓW I METOD DZIAŁANIA”

« Przejdź do listy aktualności

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję z cyklu PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – w kierunku integracji procesów, mechanizmów i metod działania”

Zapraszamy na kolejną ogólnopolską konferencję z cyklu PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – w kierunku integracji procesów, mechanizmów i metod działania”, która odbędzie się w dniach 27-28.10.2016 r. w Łodzi.

Celem tegorocznej konferencji PROREVITA jest wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów między środowiskiem naukowców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, a także organizacji pozarządowych. Proces wymiany wiedzy i doświadczeń pozwoli na sformułowanie wniosków dotyczących efektywnego i skutecznego wspierania procesu rewitalizacji miast. Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja dobrych praktyk i wyników badań dotyczących procesów rewitalizacji w wymiarze społecznym, gospodarczym, przestrzennym, środowiskowym, a także sprawnego zarządzania tym procesem. Mamy nadzieję, iż spotkanie zaowocuje także wyznaczeniem nowych kierunków prac badawczych oraz pogłębi relacje pomiędzy środowiskiem naukowym i samorządowym.

Kliknij, aby przejść na podstronę ze szczegółami

Opublikowane: 18-04-2016
Do góry
wersja do druku
skn-spatium.png
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź