Czwartek, 27 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ Z CYKLU PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – W KIERUNKU INTEGRACJI PROCESÓW, MECHANIZMÓW I METOD DZIAŁANIA”

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję z cyklu PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – w kierunku integracji procesów, mechanizmów i metod działania”

Zapraszamy na kolejną ogólnopolską konferencję z cyklu PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – w kierunku integracji procesów, mechanizmów i metod działania”, która odbędzie się w dniach 27-28.10.2016 r. w Łodzi.

Celem tegorocznej konferencji PROREVITA jest wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów między środowiskiem naukowców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, a także organizacji pozarządowych. Proces wymiany wiedzy i doświadczeń pozwoli na sformułowanie wniosków dotyczących efektywnego i skutecznego wspierania procesu rewitalizacji miast. Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja dobrych praktyk i wyników badań dotyczących procesów rewitalizacji w wymiarze społecznym, gospodarczym, przestrzennym, środowiskowym, a także sprawnego zarządzania tym procesem. Mamy nadzieję, iż spotkanie zaowocuje także wyznaczeniem nowych kierunków prac badawczych oraz pogłębi relacje pomiędzy środowiskiem naukowym i samorządowym.

Kliknij, aby przejść na podstronę ze szczegółami

Opublikowane: 18-04-2016