Poniedziałek, 26 czerwca 2017, tydzień parzysty (26)

ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ "TERYTORIALNY WYMIAR POLITYKI REGIONALNEJ. POLSKIE DOŚWIADCZENIA"

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową "Terytorialny wymiar polityki regionalnej. Polskie doświadczenia", która odbędzie się w dniach 2.6.2017 r. w Łodzi.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat terytorializacji polityki regionalnej w Polsce. Konferencja będzie doskonałą platformą wymiany doświadczeń, opinii i wyników badań oraz stanowić będzie inspirację dla dalszych poszukiwań naukowych. Ponadto, może zaowocować współpracą środowisk naukowych skupionych wokół tej tematyki badawczej.

Kliknij, aby przejść na podstronę ze szczegółami

Opublikowane: 29-01-2017