ZAPRASZAMY NA MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ "EKONOMICZNY KONTEKST SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ I ŚRODOWISKOWEJ"

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową "Ekonomiczny kontekst sprawiedliwości społecznej i środowiskowej"

news-oslo.jpg

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową "Ekonomiczny kontekst sprawiedliwości społecznej i środowiskowej", która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Zapraszamy Państwa serdecznie do wspólnej dyskusji na temat wyzwań rozwoju współczesnego świata w kontekście sprawiedliwości środowiskowej i społecznej. Istotnym elementem konferencji będą warsztaty naukowo-badawcze dotyczące problematyki sprawiedliwości środowiskowej oraz sesja terenowa podejmująca kwestie sprawiedliwości społecznej w procesach rewitalizacji.

Kliknij, aby przejść na podstronę ze szczegółami

Opublikowane: 06-04-2019