Sobota, 27 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ NAUKOWĄ "EKOMIASTO. WIEDZA I KOMPETENCJE DLA POTRZEB ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIAST"

Zapraszamy na Konferencję Naukową "EkoMiasto. Wiedza i kompetencje dla potrzeb zrównoważonego rozwoju miast"

ekomiasto-profilowe.jpg

Katedra Gospodarki Regionalnej i Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy współpracy Zespołu Problemowego ds. Kształcenia Kadr z Zakresu Gospodarki Przestrzennej KPZK PAN oraz Unii Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunku Studiów Gospodarka Przestrzenna zaprasza na Konferencję Naukową "EkoMiasto. Wiedza i kompetencje dla potrzeb zrównoważonego rozwoju miast".

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji na temat profesjonalizacji kadr zarządzających miastem z perspektywy wyzwań zrównoważonego rozwoju oraz współpracy uczelni wyższych z instytucjami otoczenia społeczno-gospodarczego.

Konferencja poprzedzona zostanie uroczystością odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej Profesorowi Jerzemu Regulskiemu.

Kliknij, aby przejść na podstronę ze szczegółami

Opublikowane: 21-01-2016