WITAMY DR PAULINĘ LEGUTKO-KOBUS

Witamy dr Paulinę Legutko-Kobus

news-dr-paulina-legutko-kobus.jpg

Miło nam poinformować, że od stycznia br. staż naukowy w naszej Katedrze odbywa dr Paulina Legutko-Kobus.

Dr Paulina Legutko-Kobus jest doktorem nauk ekonomicznych i adiunktem w Katedrze Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej zainteresowania naukowe (programowanie rozwoju, partycypacja społeczna, rozwój zrównoważony) łączy z praktyką jako trener prowadzący szkolenia dla JST i ekspert opracowujący dokumenty strategiczne.

Ponadto, Pani Doktor pełni funkcje Sekretarza Naukowego Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN, Zastępcy Redaktora Naczelnego czasopism "Studia KPZK", "Biuletyn KPZK" oraz "Studia Regionalia". Jest ekspertem w projektach krajowych i międzynarodowych.

W trakcie stażu Pani Doktor będzie pracowała w pokoju A401. Można się z nią skontaktować pod adresem mailowym: plegut@shg.waw.pl

Opublikowane: 15-01-2019