STUDENCKA ŁÓDŹ W OBLICZU PANDEMII COVID19

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU

Drogie Studentki / Drodzy Studenci,

chcemy się dowiedzieć, jak funkcjonuje Łódź jako miasto studenckie w okresie pandemii COVID-19: gdzie i jak mieszkacie, robicie zakupy oraz spędzacie czas wolny, a także jak chcielibyście studiować
w przyszłości.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy zarówno tych z Was, którzy mieszkają obecnie w Łodzi,
jak i tych, którzy uczą się zdalnie z innych miejscowości.

Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosujemy nagrody: karty podarunkowe na zakupy do Empiku oraz gadżety uniwersyteckie!

Wypełnienie ankiety zajmuje od 15 do 30 minut. Przed rozpoczęciem ankiety upewnijcie się, że dysponujecie taką ilością czasu. Zalecamy pracę na komputerze – będzie ona szybsza i wygodniejsza niż na urządzeniu mobilnym.

Aby wypełnić ankietę musicie być zalogowani na swoje konta uniwersyteckie. Da nam to pewność, że ankietę wypełnią tylko studenci naszej uczelni. Każda osoba może wypełnić ankietę tylko raz.

Zapewniamy jednak, że ankieta jest anonimowa. Zaprojektowaliśmy ją tak, że system nie powiąże odpowiedzi z Waszymi imionami i nazwiskami.

Ankietę można wypełniać do 14. lutego 2021 r. włącznie.

Aby rozpocząć ankietę, kliknijcie w ten link: https://tinyurl.com/y6357qot .

Pozdrawiamy,

dr hab. Aleksandra Nowakowska, prof. UŁ & dr Jakub Zasina