Poniedziałek, 2 sierpnia 2021, tydzień nieparzysty (31)

"OD REHABILITACJI DO WŁĄCZENIA SPOŁECZNEGO - WSPÓŁCZESNE UJĘCIE PROCESÓW REWITALIZACJI". PROF. ALEKSANDRA NOWAKOWSKA WSPÓŁAUTORKĄ MONOGRAFII NAUKOWEJ

"Od rehabilitacji do włączenia społecznego - Współczesne ujęcie procesów rewitalizacji". Prof. Aleksandra Nowakowska współautorką monografii naukowej

news-od-rehabilitacji-do-wlaczenia-spolecznego.png

Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk wydał monografię naukową pt. "Od rehabilitacji do włączenia społecznego - Współczesne ujęcie procesów rewitalizacji", której współautorką jest prof. Aleksandra Nowakowska (wraz z dr Pauliną Legutko-Kobus i prof. Bartoszem Walczakiem).

Publikacja prezentuje ewolucyjny i złożony charakter procesów rewitalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem ich współczesnego rozumienia, eksponującego włączenie społeczne, zintegrowane podejście oraz konieczność stosowania innowacyjnych metod i narzędzi zarządzania.

Książkę można pobrać bezpłatnie ze strony KPZK PAN.

Opublikowane: 13-10-2020