Poniedziałek, 2 sierpnia 2021, tydzień nieparzysty (31)

"MIASTA STUDENTÓW – MIASTA KONSUMENTÓW". NOWA KSIĄŻKA DRA JAKUBA ZASINY

"Miasta studentów – miasta konsumentów". Nowa książka dra Jakuba Zasiny

news-zasina-miasta-studentow-miasta-konsumentow-210.png

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego ukazała się monografia dra Jakuba Zasiny pt. "Miasta studentów – miasta konsumentów. Zachowania konsumenckie studentów w rozwoju Łodzi i Turynu".

W książce przedstawiono szeroko zakrojone studium porównawcze dwóch poprzemysłowych miast akademickich – Łodzi i Turynu – w którym kluczowe znaczenie przypisano badaniu ankietowemu nad zachowaniami konsumenckimi studentów. Miało ono na celu określenie roli tych zachowań w rozwoju gospodarczym i przestrzennym obu ośrodków. Analizie poddano trzy wymiary zachowań konsumenckich studentów – gospodarczy, przestrzenny i czasowy – na rynkach edukacyjnym, mieszkaniowym, handlowym, transportowym, gastronomicznym oraz usług czasu wolnego.

Książkę można pobrać bezpłatnie ze strony Wydawnictwa UŁ lub z serwisu Research Gate.

Opublikowane: 12-10-2020