Sobota, 25 maja 2019, tydzień nieparzysty (21)
Facebook Youtube Aktualności RSS

2016: PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – W KIERUNKU INTEGRACJI PROCESÓW, MECHANIZMÓW I METOD DZIAŁANIA”

Szanowni Państwo,

Województwo Łódzkie, Instytut Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz Instytut Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na kolejną ogólnopolską konferencję z cyklu PROREVITA „REWITALIZACJA MIAST – w kierunku integracji procesów, mechanizmów i metod działania”.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28.10.2016 r. w Art Inkubatorze przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Celem tegorocznej konferencji PROREVITA jest wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów między środowiskiem naukowców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, a także organizacji pozarządowych. Proces wymiany wiedzy i doświadczenia pozwoli na sformułowanie wniosków dotyczących efektywnego i skutecznego wspierania procesu rewitalizacji miast. Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja dobrych praktyk i wyników badań dotyczących procesów rewitalizacji w wymiarze społecznym, gospodarczym, przestrzennym, środowiskowym, a także sprawnego zarządzania tym procesem. Mamy nadzieję, iż spotkanie zaowocuje także wyznaczeniem nowych kierunków prac badawczych oraz pogłębi relacje pomiędzy środowiskiem naukowym i samorządowym.

W załączniku szczegóły dotyczące konferencji oraz karta zgłoszenia.

Łącząc wyrazy szacunku,
Prof. dr hab. Aleksandra Nowakowska
Prof. dr hab. inż. arch. Bartosz Walczak

mgr Ewa M. Boryczka
Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Katedra Gospodarki Regionalnej i Środowiska,
ul. Rewolucji 1905 r. nr 39, 90-214 Łódź,
e-mail: prorevita@uni.lodz.pl, tel.: (+48 42) 635 53 27; fax: (+48 42) 66 55 750.

dr inż. arch. Maria Dankowska
Politechnika Łódzka, Instytut Architektury i Urbanistyki, Zakład Historii Architektury, Rewitalizacji i Konserwacji Zabytków,
al. Politechniki 6a, 90-924 Łódź,
e-mail: prorevita@uni.lodz.pl, tel.: (+48 42) 631 35 41