2016: EKONOMIA WIELKICH WYDARZEŃ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, Instytut Gospodarki Przestrzennej UŁ, Urząd Miasta Łodzi oraz Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej UŁ SPATIUM zapraszają na konferencję pt. „Ekonomia wielkich wydarzeń – korzyści i koszty dla miasta”. Konferencja rozpoczyna cykl konferencji na łódzkich uczelniach pt. „Pomyśl o EXPO w Łodzi”.

Konferencja odbędzie się 12.01.2016 r. (wtorek) w auli C101 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty studenckie pt. "Społeczność lokalna i organizacje pozarządowe w przygotowaniach do Expo Łódź 2022". Studentów zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1W-7b79YyEJGXhrmjr9a-PmFuebNVBfUzjPfgwj35KtQ/viewform?c=0&w=1 . Liczba miejsc jest ograniczona.