Wtorek, 13 listopada 2018, tydzień parzysty (46)
Facebook Youtube Aktualności RSS

KATARZYNA PLICH Z NAGRODĄ ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ Z ZAKRESU URBANISTYKI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ ŁÓDZKIEGO ODDZIAŁU TUP

Katarzyna Plich z nagrodą za najlepszą pracę z zakresu urbanistyki i gospodarki przestrzennej Łódzkiego Oddziału TUP

news-katarzyna-plich-nagroda-tup.jpg

Miło nam poinformować, że Pani Katarzyna Plich - dyplomantka Pani dr hab. Aleksandry Nowakowskiej, prof. UŁ, studentka kierunku Inwestycje i Nieruchomości - otrzymała nagrodę za najlepszą pracę magisterską z zakresu urbanistyki i gospodarki przestrzennej w corocznym konkursie Łódzkiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich. Pracę pt. "Złożoność procesów rewitalizacji w miastach. Studia przypadków" p. Katarzyna obroniła w roku akademickim 2016/17. Serdecznie gratulujemy!

W imieniu laureatki nagrodę odebrała prof. Aleksandra Nowakowska.

Zobacz szczegóły na stronie Łódzkiego Oddziału TUP >>>

Opublikowane: 18-06-2018